הדרכון הוא אחד המסמכים האישיים החשובים ביותר שלכם, מכיוון שהוא משמש כאמצעי הזיהוי שלכם בכל נסיעה לחו"ל. בין אם אתם נוסעים וטסים לצרכי חופשה או לצרכי עסקים, החזקת דרכון תקין ותקף היא הכרחית לכל יציאה מהארץ או כניסה למדינות אחרות.  לכן זה חיוני להגן על הדרכון שלכם מאובדן ובהחלט גם מגניבה, בעיקר לנוכח המציאות הנוכחית של עלייה במקרי גניבת זהות – באמצעות כספת לדרכון.

במאמר זה נבחן ונסביר מדוע שמירה על הדרכון שלכם בכספת פרטית, במתחם כספות ייעודי, מתקדם ומאובטח היא הדרך הטובה ביותר להבטחת בטחונו, בטחון הזהות שלכם ושהנסיעה הקרובה שלכם לחו"ל תהיה נטולת בעיות מבחינה זו.

דרכון בכספת

דרכונים בתוך תרבות של שפע טיסות לחו"ל

כיום, יותר מתמיד, יש ממש תרבות שלמה של נסיעות וטיסות לחו"ל, לחופשות, טיולים וכמובן לצרכי עסקים. כאשר עבור לא מעט אנשים, טיסה לחו"ל היא עניין שבשגרה ולא אחת "אירוע" יותר פשוט, יעיל ואפילו משתלם מנסיעות וחופשות בישראל.

ישראל היא בהחלט מעצמת טיסות לחו"ל, הן בתיירות והן במגזר העסקי. מה שאומר המון בדיקות דרכון ביציאה ובכניסה לשדות תעופה. הוסיפו לכך את העבודה שמדינת ישראל, מעצם מהותה במרחב בו אנו חיים, מנפיקה דרכונים רגישים ואשר בהחלט עשויים להיות מבוקשים על ידי גורמים עוינים למיניהם, וקיבלתם דגש חזק יותר על החשיבות של שמירה אופטימאלית על בטחון ושלמות הדרכון שלכם.

גניבת זהות ודרכונים גנובים/אבודים

כיום, דווקא בעידן הדיגיטלי והטכנולוגי, גניבת זהות היא בעיה הולכת וגוברת, כאשר דרכונים שנגנבים או נאבדים יכולים בהחלט להיות מרכיב משמעותי ומרכזי בבעיה זו. אם מישהו גונב את הדרכון שלכם, הם יכולים להשתמש בו ליצור לעצמם או לגורמים לא חוקיים אחרים זהות חדשה ומזויפת.

השימוש בגניבת זהות נעשה הן למטרות פליליות כמו הונאות פיננסיות ושאר עבירות פליליות, אך בהחלט בהקשר לדרכונים ישראלים ודרכונים זרים "מבוקשים", גם עבור עבירות של טרור ופשיעה חמורה.

 

כספת לדרכון בבית זה פשוט לא מספיק בטוח!

בעוד שכספת דרכון ביתית מספקת בטחון יותר טוב מסתם שמירה של הדרכון ומסמכים חשובים אחרים במגירה או בארון בבית, למעשה זהו ממש לא פתרון מאובטח או מוגן מספיק. פורצים יכולים  – ואכן עושים זאת – לחדור לביתכם ופשוט לעקור את הכספת ממקומה בתוך הקיר או הרצפה, אז יש להם "את כל הזמן שבעולם" להיכנס לכספת ולהשיג גישה למסמכים ולרכוש היקר שלכם, כולל לדרכונים.

בנוסף, סביבת הבית אינה דיסקרטית, מוגנת או מאובטחת מספיק, אפילו אם יש לכם מערכות אזעקה ואבטחה, מצלמות ולא גיליתם לאף אחד מבחוץ שיש לכם כספת. אינסוף מקרי פריצות וגניבות, מוכיחים זאת שוב ושוב!

 

שמירת הדרכון בכספת פרטית במתחם ייעודי ומאובטח

לאחר כל ההקדמה הזו, הפתרון הכי מאובטח ומוגן של כספת לדרכון שלכם, כמו גם מגוון פריטים יקרים ורגישים אחרים, הוא שכירת כספת פרטית אישית במתחם כספות מקצועי וייעודי – כמו אלו שמפעילה חברת רותניום בפריסה ארצית ועם שירות פרימיום מוקפד.

חדר כספות פרטי וייעודי הוא מתחם מאובטח, מבוצר ועם מגוון רחב ומתקדם של מערכות אבטחה, הגנה, בקרות כניסה ושמירה חמושה רציפה, כאשר כל לקוח משכיר את הכספת המתאימה עבורו ומקבל הגנה אופטימאלית לצד דיסקרטיות מלאה ונגישות מעולה לתכולת הכספת. אפשרות מצוינת ומאובטחת ברמות הגבוהות ביותר לשמירת הדרכון שלכם.

יתרונות של שמירת דרכון בחדר כספות פרטי

  • אבטחה – ריבוי שכבות ומערכות אבטחה והגנה, טכנולוגיות, הנדסיות ואנושיות.
  • נוחות – זמינות גבוהה מאוד לתכולת הכספת.
  • פרטיות – חדר כספות מציע פרטיות מוחלטת ודיסקרטיות מובטחת.
  • שמירה על פריטי וחפצי ערך בסטנדרטים המחמירים בעולם, אבטחה מעולה וכמה מנגנוני אל-כשל.

 

אל תסתכנו בגניבת זהות או באובדן הדרכון שלכם. שימרו את הדרכונים של כל המשפחה בכספת דרכון פרטית בחדר כספות בוטיק ומאובטח של רותניום כספות.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן