כבעל מקצוע, אתה מכיר היטב את הערך שבהחזקה של כלי עבודה איכותיים ועמידים, כלים שלרוב גם יהיו יקרים משמעותית לעומת חלופות פשוטות ופחות איכותיות. כלי העבודה היקרים והחשובים שלך אינם רק יקרים לרכישה אלא הם גם מבטיחים שתוכל לספק עבודה איכותית ומקצועית ללקוחותייך. אך מה קורה כאשר יש צורך לאחסן כלים אלו בבטחה, למשל כלים חשובים שלא נמצאים בשימוש שוטף או כלים חלופיים שיהיו מוכנים למקרה הצורך?

היום נסביר מדוע גם עבור המשימה של שמירת כלי עבודה יקרים, כספת פרטית במתחם כספות ייעודי היא הפתרון האידיאלי והמאובטח והמוגן ביותר ומדוע גם כאשר זו לא האפשרות שרוב האנשים חושבים עליה בהקשר לכספות, היא בהחלט יכולה להתאים גם לכלי העבודה המיוחדים שלכם.

 

מהם כלי עבודה יקרים?

המגוון רחב מאוד וכולל לא מעט סוגים ודוגמאות. יש אנשים, בדר"כ כאמור אנשי מקצוע, שיש להם כלי עבודה מיוחדים, ספציפיים ויקרים. לא תמיד הכלים הללו נמצאים בשימוש שוטף, מסיבות כאלו ואחרות ולפעמים יש גם כלים המוחזקים כגיבוי לכשל של כלי אחר או לצרכים אחרים. זה עשוי ליצור לעסק מלאי יקר ורגיש, אשר סתם "מונח" לו בעסק או במחסן וחשוף לגניבות וכמו כן לנזקים סביבתיים ולמפגעים נוספים.

הדוגמאות הן כאמור מגוונות מאוד ונעות החל מסטים שלמים ויקרים של כלי עבודה מכאניים ממותגים מובילים ועד כלים קטנים ומיוחדים מאוד ואשר לא אחת מיוצרים ממתכות יקרות, למשל כלי עבודה יקרים של רופאי שיניים, של תכשיטנים, כלים של מומחים לשעוני יוקרה וכלים מקצועיים מיוחדים אחרים שעלותם יכולה בקלות לטפס לגבהים.

 

כלי עבודה לחיתוך

לא כל כלי מתאים לכספת

המגוון של כלים יקרים וחשובים בהחלט רחב ומקיף שלל אפשרויות ותחומי מקצוע. עם זאת, כמובן שלא כל כלי עבודה יקר אפשר או צריך לאחסן בכספת מאובטחת ומוגנת, או כי הכלי אינו רגיש או יקר עד כדי כך או שלרוב מדובר על כלי או סט כלים  שהם פשוט גדולים מדי לאחסון בכספת. אך מה שכן יכול להיכנס לכספת ושהוא יקר וייחודי לכם, מאוד כדאי לכם לשקול את הפתרון של השכרת כספת פרטית בחדר כספות בוטיקי ומקצועי.

יש כלים מיוחדים, אפילו קטנים, שעלותם יכולה להגיע לאלפי שקלים, כאשר מחברים יחד סט שלם של כלים כאלו, השווי מזנק ויש להגן על מוצרים אלו בקפידה.

 

שמירת כלי העבודה היקרים שלכם בכספת פרטית

אחסון במחסן, שמירה בארון נעול או בכספת ביתית/משרדית כלשהי, אלו הם הפתרונות שרוב האנשים מיישמים לאחסון ושמירה על כלי עבודה יקרים וחשובים. אך בכל מקרה, וביתר שאת במציאות של היום של גניבות ופריצות לרוב, אלו פשוט לא פתרונות אחסון המספקים הגנה ואבטחה אידיאליים, וכאשר מדובר על כלי עבודה יקרים אתם מן הסתם רוצים לשמור עליהם בצורה הטובה ביותר ומפני כמה שיותר סיכונים.

רותניום מפעילה בפריסה ארצית נוחה חדרי כספות מקצועיים, פרטיים, דיסקרטיים ומאובטחים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום. אחסון  בכספת פרטית במתחם ייעודי הוא לא הדבר הראשון עליו אנשים חושבים בהקשר לכספות פרטיות, אך למעשה מדובר על פתרון מאוד מאובטח, מוגן וגם זמין לכם בצורה מעולה.

תוכלו לשכור את אחת הכספות הפרטיות הגדולות יותר שלנו ולאחסן בה את כלי העבודה היקרים והחשובים לכם, כאשר הכספת מאובטחת ומוגנת מאחורי כמה וכמה מערכות אבטחה אנושיות וטכנולוגיות, מערכות הגנה הנדסיות ופיזיות ועם נהלים מחמירים בכל הנוגע לכניסה וגישה למתחם הדיסקרטי והמוגן שלנו.

פתרון שכזה הרבה יותר מוגן, מאובטח ודיסקרטי לעומת כל פתרון אחר של שמירה ואחסון כלי העבודה היקרים בבית או בעסק!

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן