רוב הכספות, בעיקר אלו הביתיות או המשרדיות וכמובן שגם התעשייתיות והמוסדיות, מיוצרות מחומרים כבדים וחזקים והן עצמן כבדות ובעלות מסה גדולה מאוד, זאת לצד מנגנוני נעילה איכותיים, אמינים ובשאיפה מורכבים לפריצה או מעקף. אך מדוע זה כך ומה החשיבות של כספת כבדה ומסיבית? האם יש מקרים בהם מסת הכספת אינה כה קריטית לרמת אבטחה והגנה איכותית ומהי בכלל מסת כספת? נענה על כל השאלות החשובות האלו כאן – כדי שתבינו יותר טוב את עולם הכספות וגם כדי שתוכלו לבצע החלטה מושכלת יותר לגבי פתרון הכספת והאחסון המאובטח שהכי מתאים לרכוש היקר והרגיש שלכם.

חברת Ruthenium מפעילה חדרי כספות פרטיים, מאובטחים ומוגנים ברמה הגבוהה ביותר, עם שירות בוטיק דיסקרטי ומדויק ומבחר אפשרויות להתאמה אישית מושלמת של הכספת שלכם. מתחמי הכספות שלנו נמצאים בפריסה ארצית נוחה מאוד ומציעים לכם את הטופ שבטופ בכל הנוגע לאחסון מוגן, מאובטח ודיסקרטי של רכוש יקר, מסמכים רגישים וכל דבר שקריטי לכם לשמור עליו בצורה אופטימאלית.

כספות אישיות מאובטחות של רותניום

מסת כספת = כספת כבדה = עמידות גבוהה יותר לפריצה ונזקים

כאשר אנו אומרים מסת כספת, הכוונה העיקרית היא למשקל הכספת כולה ולצפיפות חומר הגלם החיצוני ממנו הכספת עשויה. באופן כללי, התפיסה הרווחת בתעשיית הכספות היא שככל שמסת הכספת גדולה יותר, כך הכספת עצמה כבדה יותר וכפועל יוצא הכספת עצמה עמידה יותר לניסיונות פריצה למיניהם ולנזקים שונים, בעיקר אש ולחות. כמובן שיש גם חשיבות עליונה לאיכות ועמידות מנגנון הנעילה של הכספת, אך תפיסת האבטחה והמוגנות של מסת כספות בהחלט מתיישרת גם עם העובדות ועם המציאות.

מסה גבוהה וגדולה יותר של כספת משמעותה כי מדובר בכספת כבדה יחסית ושהיא עשויה מחומרים חזקים, כבדים וצפופים – פלדה היא הדוגמא הנפוצה ביותר באופן טבעי לכספות רבות – וזה יקשה בעת הצורך על פורצים לחדור את הכספת ולהגיע לתכולה המאוחסנת בתוכה. מסת כספת גבוהה יותר גם מהווה אינדיקציה טובה למידת העמידות של הכספת ותכולתה לסיכוני אש, רטיבות ולחות וכאשר מדובר על כספות גדולות עם מסה גבוהה במיוחד, גם עמידות בפני פיצוצים.

נציין כי מסת הכספת היא נתון מספרי, אך בעוד שהגידול בהחלט יכול להיות ליניארי, קרי ככל שהכספת עצמה גדולה יותר כך גם המסה שלה תעלה – זה לא השיקול היחיד. גם כספת קטנה יחסית יכולה להיות בעלת מסת כספת גבוהה ואפקטיבית מאוד, למשל כאשר הקופסא הפנימית יחסית קטנה אך היא מוגנת בשכבות רבות, עבות וכבדות של מתכת והגנות מכאניות, מה שיספק כספת קטנה עם מסת כספת גדולה!

יחד עם זאת, חשוב לציין כי גם כספות גדולות, מורכבות ובעלות מסה גבוה, תהיינה חשופות יותר לפריצה וחדירה, בייחוד כאשר הן מאוחסנות במיקומים שאינם מאובטחים ושמורים בצורה רציפה ומקיפה – כי לכל כספת לבדה אפשר לפרוץ ורק ריבוי שכבות אבטחה והגנה הנדסית מקיפה, לצד כספות עמידות לאש ורטיבות, יספק את ההגנה האופטימאלית והאולטימטיבית – בדיוק השירות ופתרון חדר הכספות הפרטי והמאובטח שאתם מקבלים בסניפי רותניום!

מתי יש צורך בכספת כבדה בעלת מסה גבוהה

באופן כללי, כאש הכספת שלכם מאוחסנת במקום כלשהו שאינו מאובטח בצורה מוחלטת ומקיפה או לא במודל של הגנה ואבטחה מלאות 24/7/365, אז לכספת בעלת מסה גדולה יש משמעות רבה יותר ובהחלט מומלץ להעדיף כספת כבדה, חזקה ועמידה לפריצות, בהתאם לתקנים הרבים המתייחסים לכך. הכוונה כאן היא לכספות ביתיות, כספות משרדיות, כספות בעסקים וגם למשל בכספות מיוחדות החייבות לעמוד בתקנים ואישורים שונים – כולל לגבי מסת הכספת – כמו כספות לנשק, כספות לתרופות וסמים, כספות באישור משרד הביטחון, כספות משטרתיות, כספת מזומן של בנקים ומוסדות פיננסיים וכן הלאה.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן