עם המעבר של שירותים פיננסיים רבים לדיגיטל ולצד תמורות אחרות באופן ההתנהלות של אנשים וארגונים, יותר ויותר אנשים בוחרים לאחסן רכוש יקר ערך ופריטים רגישים וחשובים בכספות ביתיות/משרדיות. רבות מאותן כספות ביתיות פועלות על בסיס מנגנון נעילה ופתיחה דיגיטלי ואלקטרוני, כזה אשר מקנה לכספת "תחושה" יותר משוכללת ומאפשר ממשק משתמש מודרני. אך האם כספות דיגיטליות אלקטרוניות בטוחות מספיק כדי לספק לכם את ההגנה והאבטחה שאתם באמת צריכים ורוצים? נענה על כך מיד.

דיגיטלי לאו דווקא אומר בטוח ואיכותי יותר

אנחנו לגמרי חיים בעידן דיגיטלי, כאשר כל הזמן שירותים נוספים עוברים להינתן ולהתבצע במרחב הדיגיטלי של האינטרנט, מחשוב הענן ובאמצעים דיגיטליים-אלקטרוניים למיניהם. אבל למרות החדשנות המהירה והרחבה הזו והעובדה שאין ספק שהמציאות הדיגיטלית הזו לחלוטין שיפרה היבטים רבים בחיינו ובעיקר שינתה את חיי כולנו, זה שמשהו הוא דיגיטלי או אלקטרוני לאו דווקא אומר שהוא בטוח ואיכותי יותר. למעשה, פעמים רבות דווקא אלמנטים דיגיטליים חדשים ומשוכללים הם פחות אמינים ובטיחותיים, גם כי הטכנולוגיה חדשה יחסית וגם כי המודל הדיגיטלי מביא עימו גם יכולות פריצה וניצול פרצות באמצעים דיגיטליים חכמים.

אם נחזור לענייננו לגבי כספות ביתיות דיגיטליות ומידת האבטחה שלהן, חשוב מאוד להבין כי בפועל כל פתרון של כספת ביתית או משרדית יהיה משמעותית פחות מאובטח, מוגן ושמור לעומת כספת פרטית במתחם כספות ייעודי אשר זוכה לאבטחה אנושית חמושה והגנה עם מיטב ומגוון המערכות הטכנולוגיות והפיזיות בתחום.

כן, כספת דיגיטלית אלקטרונית ביתית חדישה ומתקדמת תהיה כנראה בטוחה וקשה יותר לפריצה לעומת תיבת אחסון מכאנית וביתית ישנה, אבל אתם לחלוטין לא מגיעים לרמות ההגנה והבטחון של כספת פרטית במתחם ייעודי ומאובטח. לא רק שהרבה יותר קל לפרוץ אליכם הביתה או למשרד – בעיקר כאשר אתם לא שם – אלא שגורם מיומן יכול בפועל לפרוץ גם לכספת הדיגיטלית הביתית היקרה והמתקדמת ביותר יחסית בקלות ובמהירות. עליכם לזכור שככל שיצרניות הכספות הביתיות מחדשות ומתקדמות מבחינת יכולות הגנה ונעילה, כך גם הגורמים העוינים המבקשים לפרוץ לאותן כספות מתקדמים ומייצרים טכנולוגיות פריצה אלקטרוניות ופיזיות.

השכרת כספת אישית מאובטחת

הפתרון – כספת פרטית במתחם סופר מוגן ומאובטח!

סטנדרט הזהב בכל הנוגע לאחסון פריטים יקרים ורגישים בכספת הוא לא לאחסן את הדברים בכספת ביתית/משרדית אלא רק בכספת פרטית במתחם ייעודי, מקצועי, מוגן ומאובטח – שירות אותו מציעה חברת כספות פרטיות Ruthenium – רותניום בסניפיה המתקדמים ברחבי הארץ. במתחם כספות פרטיות תיבת הכספת שלכם מוגנת בצורה פיזית וטכנולוגית מתקדמת ומרובת שכבות, כאשר כדי להגיע לתיבה הנעולה שלכם יש לעבור כמה וכמה שלבי אבטחה, זיהוי והרשאת כניסה ואתם מקבלים הגנה משמעותית מקיפה ואיכותית יותר לעומת כל פתרון ביתי אחר.

הכספות עצמן אינן אלקטרוניות ולא מאפשרות פריצה מרחוק באמצעים דיגיטליים אלא הן מוגנות בצורה פיזית-הנדסית מתקדמת ומחייבות פתיחה עם מנגנון מפתחות כפול. כדי להגיע לכספת יש בדרך מנעולי טביעת אצבע מחמירים ומדויקים, אמצעי זיהוי פנים, בקרת כניסה נוספת עם כרטיס קרבה חכם, שמירה חמושה 24/7/365 וליווי של שומר חמוש עד לתיבה הנעולה שלכם. בנוסף, מערך האבטחה כולל מצלמות במעגל סגור, מערכות אבטחה משוכללות, מערכות לנטרול מפגעים ולמידת עומסים ורעידות בקרקע, בדיקות פוליגרף רבעוניות לצוות ולשומרים, חיבור ישיר למוקדי אבטחה חיצוניים ועוד אלמנטים שלא ניתן לפרט משיקולי ביטחון.

גם מבחינת זמינות, כספת פרטית באחד ממתחמי רותניום נותנת מענה ה"מפצה" על פער הנוחות שבין החזקת החפצים שלכם במתחם ייעודי וחיצוני לבין הצורך להגיע למקום אחר, זאת ע"י זמינות לתיבה שלכם במודל של 24/7/365.

לא כל מה שדיגיטלי הוא "זהב" מבחינת סטנדרטים של אבטחה והגנה, כדי לקבל את ההגנה המלאה והטובה ביותר לרכוש היקר והרגיש שלכם, רק כספת פרטית במתחם ייעודי מתקדם נותנת מענה אופטימאלי וחסר פשרות.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן