היום, יותר מתמיד, על המחשבים הניידים שלנו יש כל כך הרבה מידע חשוב, רגיש ואפילו יקר, במיוחד עבור אנשים הנמצאים בעמדות מפתח בעולם העסקים, במגזר הציבורי או למשל בתעשיות הביטחוניות – אך גם עבור אנשים פרטיים כמובן. לכן זה כה קריטי להגן על המחשב שלכם בצורה אופטימאלית, גם מבחינת הגנות סייבר מתקדמות וגם מבחינת הגנה פיזית מפני פריצה או גניבה, בעיקר כאשר המחשב החשוב לא נמצא איתכם. בדיוק לצורך מתן מענה אופטימאלי ומאובטח למצבים אלו, בחברת רותניום מציעים שירות של כספת למחשב נייד במתחמי הכספות הפרטיים שלנו ברחבי הארץ.

שמירה על המחשב הנייד בכספת

חשיבות ההגנה הפיזית על המחשב הנייד שלכם

בשנים האחרונות, כמעט כל כמה חודשים עולה לכותרות סיפור על קצין בכיר, מנהל בארגון רגיש, איש עסקים מרכזי וכיוצא באלו אשר גנבו לו את המחשב הנייד, אשר עליו כמובן היה מידע רגיש, סודי ויקר ערך. בחלק מהמקרים המחשב נשכח ברכב ומשם נגנב, לעיתים המחשב נגנב או פרצו אליו כאשר היה במשרד והיו אף מקרים בהם מחשבים ניידים חשובים נפרצו ונגנבו ישירות מכספות אשר אוחסנו בבית או במשרד.

אפילו אם יש על המחשב שלכם הגנות סייבר והאקינג מתקדמות ברמת התוכנה ואמצעי חומרה ביומטריים למיניהם, אם גורם זר ולא מורשה משיג גישה למחשב עצמו, זהו מצב מסוכן אשר בסופו של דבר יאפשר לאותו גורם לפרוץ למחשב ולחלץ ממנו מידע. לכן לצד שלל הגנות משוכללות למניעת חדירה מרחוק למחשב והגנת סייבר על תכולת המחשבים שלכם, אין מנוס גם מתוספת של הגנה פיזית. מידע היום הוא ללא ספק כוח אדיר ובדיוק בגלל זה אתם חייבים לדאוג לביטחון הפיזי של המחשב הנייד שלכם – בעיקר כאשר הוא אינו נמצא בשימוש שוטף, כמו למשל במהלך חופשה או נסיעה לחו"ל או מקרים ספציפיים אחרים.

אחסון מאובטח של מחשב נייד בכספת פרטית – הפתרון המקיף והמוגן ביותר

מתחמי הכספות הפרטיות של Ruthenium בנויים בדיוק כדי לתת מענה אופטימאלי, מאובטח בסטנדרטים הגבוהים ביותר, דיסקרטי ובוטיקי מבחינת השירות ללקוחות – לקוחות אשר מאחסנים בכספת פרטית פריטים רגישים, יקרים וחשובים, החל ממסמכים, מזומן ותכשיטים והיום גם עד מחשבים ניידים. כל מתחם כספות מאובטח בכמה שכבות אבטחה אנושית, טכנולוגית ופיזית, עם זמינות של כמעט 24/7/365 לכספת שלכם ושירות בתנאי פרימיום בדיוק כמו במרכזים הפיננסיים והעסקיים הגדולים בעולם.

מבחינת התאמת פתרון האחסון המאובטח, כספת גדולה בגודל LARGE היא המתאימה ביותר לשמש בתור כספת למחשב נייד, כאשר בנוסף תוכלו כמובן לאחסון בה פריטים יקרים ורגישים נוספים. אם מדובר על מחשב נייד עסקי קטן יחסית, יתכן וגם כספת בגודל בינוני MEDIUM תתאים למטרה.

אבל אם המחשב שלי בכספת, הוא לא זמין עבורי לשימוש…

זהו נושא שאנו כמובן שומעים לא אחת מלקוחותינו וישנם אלו אשר נושא זמינות המחשב מרתיע אותם מבחירה בפתרון המאובטח והמוגן של כספת למחשב נייד. מן הסתם כאשר המחשב שלכם נעול ושמור בכספת פרטית במתחם ייעודי ומאובטח הוא פחות נגיש לכם מאשר לו היה על השולחן במשרד או בתיק בבית – אבל הוא גם משמעותית מוגן יותר. למעשה, מודל הפעולה והשירות של Ruthenium משמעותו שאתם יכולים להגיע לכספת שלכם ולתכולתה בזמינות הגבוהה ביותר בתעשייה, הלכה למעשה בכל יום ובכל שעה! בכל מתחם כספות פרטי חדר צפייה דיסקרטי, פרטי ובוטיקי.

כדי שאתם לא תהיו הסיפור הבא בחדשות על מחשב נייד שנשכח ברכב או נגנב כשעליו מידע רגיש – פנו היום לרותניום לפרטים נוספים ומחיר משתלם.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן