חדר אוצר הוא חדר אשר עוצב ותוכנן להגן על רכוש יקר ערך מפני גנבה. חדרים אלו מספקים את הפתרון המושלם עבור כל מי שרוצה להגן על פריטים יקרים ללא חשש, כאשר אם בעבר חדרי אוצר היו נפוצים במתחמי בנקים בלבד, כיום ניתן למצוא אותם גם במתחמי כספות פרטיים, שם הם מוכרים גם בשם – חדר כספות.

כשרוצים לאחסן חפצים יקרי ערך, קיימת חשיבות רבה למקום שבו בוחרים לטובת האחסון. חדר אוצר, נותן מענה מושלם מכל הבחינות – הוא נמצא במיקום דיסקרטי, מציע אבטחה מקסימלית באמצעות אמצעים מתקדמים, הוא כולל מיגון וכן קדמה טכנולוגית ברמה הגבוהה ביותר, מה שלא תמצאו בשום בנק.

מה המאפיינים שהופכים חדר אוצר למקום אחסון אופטימלי?

מטרת חדר כזה הוא לספק מענה מאובטח ודיסקרטי ברמה הגבוהה ביותר. לכן החדר כולל דפנות משוריינות ובתוכו מותקנות כספות אשר מיועדות לשימוש הלקוחות. הדלת של החדר משוריינת גם כן, מה שהופך את הפריצה למתחם לבלתי אפשרית, במיוחד כאשר החדר עצמו נמצא בתוך מתחם מאובטח הכולל שמירה סביב השעון ואמצעי זיהוי טכנולוגיים מתקדמים ששומרים על הכספות בפנים, ומונעים את הגישה לחלוטין.

למה חדר אוצר משמש?

המטרה של כל חדר אוצר או חדר כספות, היא להגן על רכוש בעל ערך רב. כך למשל אם תרצו מקום בטוח לאחסן בו יהלומים או מטילי זהב, חדר אוצר יהיה הבחירה המושלמת לכך. כמו כן לקוחות שונים יכולים למצוא שימושים שונים לכספות שלהם, ולאחסן בתוכן חפצים, רכוש ומסמכים יקרי ערך.

חדר אוצר יכול לספק את המענה המושלם לצרכי האבטחה שלכם, וכאשר אתם בוחרים בחדר כספות הנמצא בתוך מתחם כספות פרטי ומאובטח, אתם נהנים משקט נפשי, עם הידיעה שהעליתם את רמת האבטחה בעשרות מונים.

מה היתרונות שלו על פני כל כספת רגילה?

אם אתם עדיין מתלבטים, כדאי שתבחנו את היתרונות של חדר אוצר ביחס לאחסון בכל סוג אחר של חלופה:

  • רמת מיגון גבוהה – אם אתם מחפשים את רמת המיגון הגבוהה ביותר ואת ההגנה הטובה ביותר לפריטים יקרי ערך, חדר כספות פרטי תמיד יספק לכם פתרון מאובטח בדרגה אחת מעל כולם. במתחם מוגן פרטי הטכנולוגיה ורמת האבטחה יהיו בקו אחד עם הפתרונות המתקדמים ביותר שישנם, מה שלא יהיה לכם, כמשתמשי קצה.
  • שמירה סביב השעון – חדר הכספות נמצא במתחם מאובטח ובו שמירה סביב השעון, 24/7 בכל ימות השנה. הכניסה למתחם נעשית באמצעות ליווי של שומר חמוש, וכדי להיכנס יהיה עליכם להזדהות על ידי מערכות זיהוי ביומטריות מתקדמות, המספקות מערך אבטחה נוסף.
  • שירות מהמעלה הראשונה – כאשר אתם בוחרים במתחם כספות פרטי אתם נהנים משירות ברמה הגבוהה ביותר הכולל ביטוח של תכולת הכספת, גישה בכל זמן אל הכספת, דיסקרטיות מרבית, תאי התבודדות לפרטיות מקסימלית ועוד.

 חדר האוצר במתחם הכספות רותניום

ברותניום שואפים לספק לכם את הסטנדרט הגבוה ביותר של דיסקרטיות, פרטיות והגנה בעת שאתם מאחסנים פריטים יקרי ערך. שירות חדר הכספות של החברה מוענק בפריסה ארצית ומתאים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים אשר יש להם צרכי אחסון דינמיים והם זקוקים להגנה ואבטחה מהשורה הראשונה, ללא פשרות.

ברותניום תוכלו לשכור חדר כספות פרטי עם כספות בכל הגדלים בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. לפרטים נוספים אודות שירות חדר אוצר פרטי, מוזמנים ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים באתר ונחזור אליכם.

למאמר הקודם: למאמר הבא:
לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן