כספות נסתרות בקירות במקרים רבים מותקנות בתוך קירות גבס או ארונות קיר מעץ הבנויים בהתאמה אישית, זאת מסיבות של נוחות ופשטות התקנה של אלמנט מתכתי כבד ומסורבל יחסית כמו כספת. לעומת זו, כספות בקיר בטון הן משהו שנדיר יותר לראות בבתים, דירות ומשרדים, משום שהן מסובכות יותר להתקנה – אך הן גם בטוחות ומאובטחות יותר.

כשאתם מחפשים את הפתרון הכי מאובטח, מוגן ובטוח לפריטים היקרים והרגישים ביותר שלכם, חדרי הכספות של חברת רותניום והכספות הפרטיות בהם, מספקים את הטוב והאמין ביותר, כולל מודולים של כספות בקיר בטון ובעיקר כספות אישיות ופרטיות המאובטחות ומוגנות עם שילוב אופטימאלי של שכבות אבטחה פיזיות, טכנולוגיות, הנדסיות ואנושיות.

 

מדוע כספת בקיר בטון?

הרבה יותר קל, פשוט וזול להתקין כספת נסתרת בתוך קיר גבס שנבנה במיוחד כדי, בין היתר, לאחסן כספת נסתרת או בתוך ארון קיר מעץ, מהסיבה הפשוטה שאלו חומרים יותר קלים, זולים ו"גמישים" לעבודה בכלל וגם למשימות להתקנת כספות נסתרות. אך מעצם טיבו כחומר קשיח מאוד, קבוע וחזק במיוחד, כספת בתוך קיר בטון תהיה מוגנת יותר מפני חדירות מחוץ לכספת וביישום חכם ונכון, גם נסתרות ומוגנות יותר מפני עיניהם (וידיהם!) של גורמים בלתי מורשים.

כאשר הכספת, שהיא בעצמה אלמנט חזק, כבד וקשה לשיטות פריצה מכאנית כמו שבר חיצוני, שבירת הדלת, קידוח, ניסור וכיוצא באלו, נמצאת בתוך גומחה ייעודית בתוך קיר בטון, היא מקבלת שדרוג בטחון והגנה מכאנית והנדסית. אם מדובר על כספת בתוך קיר בטון מזוין – המחוזק במתכת – אז מדובר על פתרון אפילו יותר חזק ומוגן.

הכנה מקדימה משפרת את רמת ההגנה

מעבר לכספת עצמה המותקנת בתוך הקיר, תוך תכנון מקדים חכם והכנה מתאימה של תשתית קיר הבטון כמובן, ניתן לשפר אפילו יותר את מיגון הכספת, למשל דרך התקנת אלמנטים חכמים וטכנולוגיים המקושרים לאבטחת הכספת בתוך תשתית הבטון של הקיר – מה שיקשה להגיע אליהם.

מטעמים הנדסיים, תפעוליים וגם כלכליים, העדיפות היא להכין את המיקום לכספת עוד לפני ובמהלך בניית הקיר עצמו – לפני יציקת הבטון. ניתן, בחלק מהמקרים, ליצור גומחה המתאימה לכספת בתוך קיר בטון יצוק קיים, אך זה מסורבל ומורכב משמעותית וגם לרוב מספק תוצאות שאינן אסתטיות מספיק.

 

חדרי הכספות הממוגנים והמאובטחים של רותניום

בעוד שכספת בתוך קיר בטון היא פתרון יחסת מאובטח ומוגן פיזית ומכאנית לכספת ביתית או משרדית, אלו גם פתרונות משמעותית פחות נפוצים, יקרים ומורכבים יותר להתקנה ושלא תמיד מתאימים לשיטות הבנייה בישראל. לעומת זאת, חדרי הכספות של חברת רותניום – המתמחה בחדרי כספות פרטיים ושירותי השכרת כספות פרטיות באופן מקצועי ודיסקרטי לגמרי – מציעים שלל רמות אבטחה והגנה, כולל הגנה על חדרי הכספות בתוך ומתחת לתשתיות בטון חזקות ומסיביות.

חדרי הכספות של רותניום, בהם מבחר של סוגי כספות פרטיות לפי גדלים וסוגים ופתרונות אחסון מאובטח נוספים (חדר פנימי מאובטח ומוגן לאחסון עבודות אמנות למשל), כוללים מנגנוני בקרת כניסה משוכללים תוך שימוש בטכנולוגיות אבטחה מתקדמות, אבטחה אנושית חמושה ופרוטוקולים בינלאומיים לחדרי כספות וכמה שכבות הגנה ואבטחה פיזיות, מכאניות וטכנולוגיות. בנוסף, מרכיב מהותי במיגון הכספות של הלקוחות הוא הימצאותן בחדר כספות במיקום ייעודי בכל בניין סניף, מאחורי ובתוך קירות בטון חזק, עמיד מאוד בפני פריצות מכאניות והנדסיות.

פנו היום לרותניום חדרי כספות לפרטים נוספים והסבר מעמיק על שיטות ויישומי המיגון והאבטחה המתקדמים, פתרונות ששומרים על הרכוש שלכם מוגן!

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן