אנו חיים בעולם שחלקים רבם ממנו דיגיטליים, נמצאים ומתבצעים ב"ענן", במרחב האינטרנטי. זה כולל קניות ומסחר, איתור מידע, צפייה בתכנים אינסופיים וכמובן גם שמירת מסמכים ומידע חשוב, רגיש וגם סודי ויקר ערך. המציאות הדיגיטלית הזו משנה הכל, ממש מהיסוד במקרים רבים, כאשר כמעט הכל מאוחסן ונשמר באופן דיגיטלי – לעיתים ממש חיים שלמים או נתונים מלאים של עסק או ארגון – יש חשיבות אדירה לביצוע גיבויים איכותיים ותקופתיים ושמירה עליהם מפני נזקים וסיכונים שונים. כספות לשמירה על מדיה דיגיטלית ועל קלטות גיבוי חשובות מספקות לכם שקט נפשי, ביטחון פיזי מוחשי למידע הדיגיטלי שלכם וכמובן דיסקרטיות ואמינות. 

החשיבות של שמירת גיבוי פיזי ולא רק אינטרנטי

אמנם האינטרנט, שירותי ענן למיניהם ואמצעי אחסון דיגיטליים ניידים שיפרו משמעותית את היכולת של אנשים פרטיים, עסקים וארגונים לשמור מידע מכל הסוגים באופן בטוח, קומפקטי ונגיש, אך עבור מידע חשוב, רגיש, יקר או פשוט כזה שאתם ממש לא רוצים או יכולים לאבד, חשוב לא להסתמך בלעדית על שמירה אינטרנטית בענן או על המחשב שלכם. כדי להיות מוכנים לגרוע מכל ולכל תרחיש קיצון, שמירת מדיה דיגיטלית ייעודית ואמינה או קלטות גיבוי למיניהן באופן פיזי, ללא חיבור לאינטרנט ולא בסמוך למחשב או לרשת התקשורת שלכם בבית או בעסק היא הדרך הנכונה לקבל עוד שכבת הגנה ואבטחת מידע – ברמה הפיזית. 

כספת למדיה דיגיטלית או כספת לקלטות גיבוי מיועדות בדיוק למטרה זו, פתרון אידיאלי לשמירת גיבוי דיגיטלי-פיזי של מידע, מסמכים, נתונים, מאגרי מידע, תמונות וכיוצא באלו על גבי אמצעי אחסון דיגיטליים כמו דיסק און-קי, כוננים קשיחים ניידים, תקליטורים, מחשב נייד, סמארטפון ואמצעים טכנולוגיים אחרים. 

בבחירתכם לאחסן גיבוי דיגיטלי של מידע או קבצים חשובים בכספת פרטית, אתם יודעים שגם אם פורצים לכם לחשבונות הדיגיטליים, גם אם הגיבוי האינטרנטי שלכם נמחק או נפגם וגם עם המידע על המחשבים הפיזיים בעסק או בבית נמחק – אתם מכוסים ויש לכם עדיין גישה מלאה למידע ולקבצים המגובים, שמורים בבטחה חסרת פשרות בכספת הפרטית שלכם. 

אגב, בדיוק כמו שחשוב ומתבקש לשמור גיבוי של מדיה דיגיטלית בכספת פיזית, בטוחה ומאובטחת, כך מומלץ לבצע גיבוי של מסמכים פיזיים חשובים אל מדיה דיגיטלית ולשמור אותם בצורה המתאימה – כך גם אם מסמך פיזי ניזוק או נגנב, יש לכם גיבוי דיגיטלי.

שמירת מפתחות הצפנה ואמצעי ארנק קריפטו דיגיטלי בכספת פרטית

לצד כספות לשמירת מדיה דיגיטלית, קלטות גיבוי ושאר קבצים ממוחשבים בכספת פיזית מאובטחת, השירות הזה מאוד רלוונטי ואפקטיבי עבור שמירה בטוחה, מוגנת ודיסקרטית של מפתחות הצפנה דיגיטליים ושל אמצעים דיגיטליים-פיזיים לשמירת מטבעות קריפטוגרפיים, דוגמת ביטקוין, אתריום ואחרים. בצורה זו הקבצים והמידע הדיגיטלי מאוחסנים על גבי אמצעי אחסון דיגיטלי-טכנולוגי עמיד, אמין וייעודי, ללא גישה לרשת או לכל גורם בלתי מורשה אחר, כך המידע מוגן באופן הרמטי ויעיל ביותר. 

כספות פרטיות לשמירה אופטימאלית על גיבויים דיגיטליים

חברת רותניום מפעילה מתחמי כספות פרטיים בפריסה ארצית נוחה ויעילה, עם חדרי כספות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחה, הגנה פיזית, שירות בוטיק ודיסקרטיות מובטחת. עם רותניום אתם בוחרים את הכספת הפרטית הרצויה לכם לפי גודל ויכולים לאחסן בה, באופן פרטי, אישי ודיסקרטי לחלוטין, גיבויים דיגיטליים, קלטות גיבוי, מפתחות הצפנה, ארנקים אלקטרוניים ועוד מגוון מסמכים ופריטים רגישים ויקרים. הכספת שלכם מוגנת מפני נזקי מים ואש, בחדר כספות עמיד לפריצות ולנזקים מבניים, עם מגוון שכבות אבטחה טכנולוגיות, הנדסיות ואנושיות המבטיחות הגנה אופטימאלית על הרכוש שלכם. 

צרו קשר היום עם רותניום חדרי כספות פרטיים למידע נוסף, מחירים וכדי ללמוד מדוע זהו הפתרון המאובטח והטוב ביותר לשמירה על מדיה דיגיטלית ומידע החשוב לכם, ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן