ככל שהטכנולוגיה ותרבות הצריכה מתקדמות זו לצד זו, כך גם רבים מהרכישות שלנו הופכים מתקדמים ויקרים יותר. מסמארטפונים ומחשבים, דרך מצלמות ושעונים ועד גאדג'טים מיוחדים במינם ומאוד יקרי ערך, העלויות והערך יכולים במהירות לטפס גבוה. בין אם לצורך איסוף ותחביב ובין אם לצורך שימוש, אם יש לכם מכשירים טכנולוגיים יקרים, אתם צריכים פתרון מאובטח, מוגן ונגיש לשמירה עליהם.

היום נדבר על הנושא של שמירה על גאדג'טים יקרי ערך ועל הפתרון האולטימטיבי והבטוח ביותר לכך, אחסנת המוצרים בכספת פרטית בחדר כספות פרטי, מוגן ובוטיקי.

 

איסוף גאדג'טים יקרים ומשמעותיים

כמו שכבר הזכרנו, יש אנשים המחזיקים במוצרי טכנולוגיה וגאדג'טים למיניהם לצורך השימוש השוטף והייעודי שלהם, כאשר בנוסף יש אנשים שאוהבים לאסוף פריטים מיוחדים ויקרי ערך, כתחביב או עיסוק ולאו דווקא לשימוש שוטף באותם מוצרי פרימיום.

גאדג'ט שכזה יכול להיות עבור אדם מסוים לפטופ חזק ויקר במיוחד, עבור אחרת זו יכולה להיות מצלמה מקצועית ויקרה ועבור אדם אחר הגאדג'ט היקר יכולים להיות שעוני יוקרה מיוחדים. אמנם לרוב כאשר אנו אומרים את המונח Gadgets הכוונה היא למוצרי טכנולוגיה, אבל זה ממש לא חייב להיות כל כך ספציפי וגם רולקס יקר וייחודי בהחלט יכול להיכנס לקטגוריה הזאת.

 

גאדג'טים

מדוע כדאי לאחסן בצורה בטוחה ומוגנת?

ובכן, כי לצד העלייה המטאורית בטכנולוגיה ובנגישות העולמית לגאדג'טים יקרים ומוצרי פרימיום מיוחדים, כך גם ישנה עלייה בביקוש למוצרים אלו ובהחלט גם בהקשר לגניבות ופריצות. ובעוד שמכשירי טכנולוגיה אפשר לרוב להחליף וסביר להניח שגם יש לכם ביטוח רכוש כזה או אחר, ההעדפה של בעלי המכשירים הללו היא כמובן שלא ייגנבו, מה גם שלא אחת יש גאדג'טים יקרי ערך ומיוחדים שהרבה יותר קשה פשוט להחליף במוצר חדש.

כאשר מדובר על כמה וכמה מוצרים יקרי ערך שכאלו, סכומי השווי וההשקעה הכספית בהשגתם יכולים בקלות לטפס לעשרות אלפי שקלים ואף מאות אלפי שקלים כאשר מדובר על פריטים מיוחדים ויקרים במיוחד כמו שעונים מסוימים, פריטי אספנות וכיוצא באלו.

לכן אחסון הפריטים בכספת הוא הפתרון המועדף על רוב האנשים המחזיקים באוספים מרשימים ויקרים של גאדג'טים למיניהם. אבל מיד נסביר מדוע כספת פרטית במתחם כספות ייעודי הוא הרבה יותר בטוחה ומוגנת לעומת כל פתרון אחר.

 

שמירה ואחסון בטוח בכספת פרטית

הלכה למעשה, גם כספת ביתית, אפילו מוסתרת, לא מספקת את רמת הבטחון וההגנה כפי שתקבלו מכספת פרטית במתחם ייעודי ונפרד. כספות ביתיות הרבה יותר מועדות לפריצות וגניבות – מעצם היותן מותקנות בבית – ואפילו אם יש מערכות אזעקה, מצלמות ושאר אמצעי אבטחה, לא מתקבלת ההגנה כפי שקיימת במתחם כספות מקצועי וייעודי.

ההצעה שלנו לאחסון מוגן ובטוח של גאדג'טים יקרי ערך היא בתוך כספת פרטית, שאתם שוכרים ובוחרים את גודלה, בחדר כספות בוטיקי ומקצועי, אותם מפעילה רותניום ברחבי הארץ. הכספת היא פרטית שלכם וכל תכולתה היא פריטים שלכם, כאשר היא נמצאת במתחם ייעודי ומקצועי המוקדש כל כולו לאבטחה והגנה על הפריטים היקרים שלכם. במתחם הכספות ריבוי שכבות אבטחה והגנה – אנושית, טכנולוגית, הנדסית ופיזית – ולצד זאת זמינות מעולה לתכולת הכספת שלכם ודיסקרטיות מלאה מובטחת בעת הגישה והצפייה בכספת שלכם.

לצד אבטחה אנושית חמושה, מערכות מתקדמות לבקרת כניסה וגישה, הגנה הנדסית ופיזית מפני פריצות ונזק ושאר אמצעי אבטחה והגנה, רותניום מחזיקה בביטוח מתקדם עבור לקוחותיה. כך מתקבלת החבילה האופטימאלית של אבטחה והגנה על הגאדג'טים ויתר הפריטים היקרים והחשובים שלכם.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן