הטכנולוגיה של מנעול ביומטרי זו אחת הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום הכספות, מה שאומר שיותר לא תצטרכו מנעול או לזכור שילוב של ספרות שונות על מנת לפתוח את הכספת שלכם. 

מנעול ביומטרי אינו זקוק לכל אלו, אלא רק לנוכחות שלכם ולטביעת האצבע המיוחדת שלכם שתאפשר גישה נוחה ובטוחה לכספת. משמעותה של הטכנולוגיה המדהימה הזאת היא מינימום דאגה ומקסימום ביטחון, ולכן היא זו הפכה לכל כך פופולרית ושימושית עבור כספות מסוגים חדישים ומתקדמים. 

מדוע כספות ביומטריות כל כך פופולריות?

גם אם פורצים יוכלו למצוא את הכספת שלכם, הם לא יוכלו לפתוח אותה בכוח, להשתמש במפתחות שלכם או להוציא ממכם את הקוד באיומים. מה שאומר שהרכוש והחפצים יקרי הערך שלכם יהיו לגמרי בטוחים

אמצעי הזיהוי הנפוץ ביותר של מנעול ביומטרי הוא טביעת אצבע, אך מנעולים אלו יכולים לפעמים לכלול גם סריקה של העין או הפנים. כתוצאה מכך אינכם צריכים להחזיק אתכם מפתח או להסתכן בכך שתאבדו אותו לחלופין. גם אינכם צריכים לזכור את הסיסמה. כל מה שנחוץ הוא שתהיו מי שאתם טוענים שאתם כדי לפתוח את הכספת.  

כיום יש מגוון של שיטות ביומטריות לנעילת כספות

ביומטריה מציעה דרך אוטומטית לזהות אנשים, והיא מבוססת טביעות אצבעות, כתב יד, קשתית ורשתית העין, תווי הפנים ואפילו הקול של בן האדם. באמצעות טכנולוגיה זו ניתן להשתמש בתכונות הפיזיות הייחודיות לכל אדם כדי לזהות אותו ללא מאמץ מיותר. 

כיום שיטות זיהוי אלו פחות יקרות יחסית לזמנים שבהם הן הוצגו לראשונה, והן יותר זמינות בשוק, עד שהפכו לאחד הפתרונות הפופולריים ביותר עבור מערכות כניסה של דלתות ועבור מוצרים כמו כספות. 

איך מנעול ביומטרי עובד בעצם?

לכל טביעת אצבע יש דפוס שונה ואישי. המנעול הביומטרי מבוסס על סורק שיוצר תמונה דיגיטלית של טביעת האצבע על סמך התכונות הייחודיות שמופיעות בקצה האצבע. הסורק יוצר תבנית של טביעת האצבע על ידי אלגוריתם מתמטי ומאחסן אותה, כאשר המאפיינים הייחודיים של טביעת האצבע מומרים לייצוג המתמטי. 

כאשר טביעת האצבע נסרקת על ידי הסורק, הוא משווה אותה עם המידע שמאוחסן אצלו, ומאשר את הגישה לכספת רק במידה ויש התאמה בין שתי הטביעות. לכן כל מה שעליכם לעשות הוא פשוט להניח את האצבע על הסורק ולחכות עד שהוא יזהה את טביעת האצבע הייחודית שלכם. 

כמובן שעל אותו עיקרון פועלות מערכות זיהוי ביומטריות שמבוססות על תווי פנים, קול וכדומה.

המשתמשים בחדרי הכספות של רותניום זוכים לאבטחה ברמה הגבוהה ביותר

אצלנו ברותניום שואפים לספק לכם אבטחה ברמה הגבוהה ביותר במתחמי הכספות שלנו לכן הגישה אל הכספות תתאפשר רק לאחר זיהוי ביומטרי. מתחמי הכספות שלנו מאובטחים על ידי מערכת זיהוי פנים, כך שכל אדם שמגיע לשכור כספת יהיה מחויב בצילום הפנים מזוויות שונות, כדי שהמערכת תוכל לזהות אותו מבעוד מועד. 

מעבר לכך חדרי הכספות שלנו מאובטחים באמצעות מערכת סריקת טביעות אצבע, מערכת ייחודית ביותר שנמצאת בשימוש רק בעשרה חדרי כספות ברחבי העולם, ורותניום ביניהם. המערכת מאוד מתקדמת ויודעת לזהות אם מדובר באדם שלו שייכת הכספת.

ובשורה התחתונה, אצלנו כל החפצים היקרים שלכם שמורים ומוגנים באמצעות מערכות ההגנה והאבטחה המתקדמות ביותר שיש בתחום, כך שתוכלו להשאיר אותם אתנו בבטחה וליהנות מהמון שקט נפשי!

 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    Open chat
    דילוג לתוכן