כל כך רבים מאיתנו מבלים המון שעות במשרד ובעבודה, לא אחת יותר מאשר בבית, כך שטבעי לחשוב שהמשרד הוא מקום בטוח ונוח לאחסון של פריטים חשובים, יקרים ורגישים בכספת. אך המציאות מורכבת יותר ובפועל המשרד אינו מקום מומלץ להחזיק בו פריטים רגישים במיוחד, גם לא בכספת. הסיבות לכך שכספת משרדית אינה הפתרון האופטימאלי דומות במהותן לסיבות מדוע לא מומלץ להחזיק פריטים יקרים ורגישים בכספת ביתית – נסקור את העיקריות שבסיבות אלו ונתאר את הפתרון העדיף.

ביטוח ואחריות של חברת רותניום

חסרונות של החזקת כספת במשרד

ישנן דוגמאות רבות של אנשי עסקים, בעלי מקצועות חופשיים, מנהלים וכיוצא באלו המחזיקים כספת במשרדם, לעיתים בתוך מגירה או ארון בשולחן העבודה ולעיתים בצורות יותר נסתרות ומוחבאות כמו מותקנת בתוך קיר ומאחורי חפץ או רהיט כלשהו. כספות משרדיות אלו מיועדות לרוב לאחסון של פריטים חשובים ורגישים, למשל מסמכים עסקיים ואישיים חשובים, מזומן, מפתחות פיזיים ודיגיטליים הקשורים לפעילות עסקית וגם פריטים יקרים אחרים. הרציונל של החזקת הכספת במשרד הוא כאמור מובן – אותו אדם מבלה זמן רב במשרד, הממוקם בבניין גדול ומאוכלס שאולי אפילו יש בו שמירה כלשהי ושאר שיקולים. אך זוהי לא התמונה המלאה, כאשר אלו החסרונות העיקריים בהחזקת כספת בעסק:

  • סיכון מוגבר לפריצה: כספת במשרד, אפילו אם היא מוחבאת היטב ואפילו אם בבניין עצמו יש אבטחה ושמירה, נמצאת תחת סיכון ממש בלתי מבוטל של פריצה וגניבה של תכולתה – זה נכון גם לבניין משרדים גדול וקל וחומר לקטן במבנה שאינו בניין ייעודי. הסיכון לפריצה מוגבר כי משרדים לרוב ריקים בשעות הלילה ובסופי שבוע, הם יעד אטרקטיבי לפורצים וגנבים וכי גם אם יש בבניין שמירה, היא לא מקיפה והרמטית לכל משרד.
  • חשיפת הכספת לעובדים: כאשר אתם מחזיקים כספת במשרד, כך או אחרת עצם קיומה וגם תכולתה יהיו חשופים לעובדים ולאנשים שלאו דווקא תרצו שיידעו שיש לכם כספת או מה יש בתוכה. זה פוטנציאל לפגיעה הדיסקרטיות שאתם מחפשים וחמור מכך, מעלה את הסיכון לפגיעה וגניבת תכולת הכספת.
  • זמינות: אם אתם שכירים ו/או אם המשרד שלכם סגור בלילות ובסופי שבוע למשל, הזמינות שלכם לכספת מוגבלת ובהחלט יתכן ואתם לא יכולים לגשת לתכולת הכספת שלכם מתי שאתם רוצים וצריכים.

השורה התחתונה לגבי החזקת כספת משרדית היא שלא משנה איזו כספת יש לכם, מה סוג המשרד שלכם ומה תפקידכם בו, היא תהיה פחות מוגנת ומאובטחת במשרד לעומת שמירת הפריטים הרגישים והיקרים לכם במתחם כספות ייעודי, מקצועי ובעל רמת אבטחה, הגנה ואבטחה גבוהה ביותר.

כספת פרטית במתחם ייעודי ומאובטח – בסניפי Ruthenium

כדי למנוע את כל החסרונות והסיכונים שתוארו לעיל בהחזקת כספת במשרד (או בבית לצורך העניין) וגם לקבל את הרמה הגבוהה והמתקדמת ביותר של אבטחה, הגנה ושירותיות, הפתרון המומלץ והאיכותי ביותר הוא שירותי כספות במתחם ייעודי – כמו אלו שמפעילה חברת Ruthenium בפריסה ארצית.

הסניפים הממוקמים אסטרטגית במיקומים מרכזיים ברחבי ישראל מאפשרים לכם נוחות מירבית באחסון חפצים ופריטים רגישים, עם זמינות  מעולה וגבוהה וכמובן רמת אבטחה והגנה בסטנדרטים בינלאומיים מובילים – עשרות מונים יותר בטוח ומוגן בהשוואה לכספת בבית או במשרד.

במתחמי הכספות הפרטיות של רותניום תוכלו לשכור כספת בגודל המותאם בדיוק עבורכם, בדיסקרטיות מלאה, עם שירות מקצועי אקסקלוסיבי, עם ביטוח ואחריות אמינים ובעיקר עם מערכות הגנה ואבטחה חסרות פשרות המעניקות לכם ראש שקט במלוא מובן המילה.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר לכספת פרטית מאובטחת, צרו איתנו קשר בסניף הרלוונטי והקרוב אליכם.

 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    Open chat
    דילוג לתוכן